Recenzja Smartcover dla myPhone INFINITY. Warto zapłacić 44,90 zł!

myPhone INFINITY 3G to obecnie najdroższy smartfon w ofercie polskiego producenta (kosztuje 849 zł za 3G) i chociaż pokryty jest szkłem Gorilla Glass 3, to i tak może się zniszczyć. Dlatego firma myPhone przygotowała dla myPhone INFINITY specjalny smartcover, który zabezpieczy urządzenie. Kosztuje 44,90 zł i jest to, według mnie, identyczna propozycja, jak dla smartfonów popularnych firm, np. Samsung, HTC
, Nokia, czy LG.

Smartcover dla myPhone INFINITY 3G kupimy tylko za pośrednictwem sklep.myphone.pl. Do wyboru są dwa kolory (czarny oraz biały) i każdy z nich kosztuje 44,90 zł. Może to i nie jest mało, ale bezpieczeństwo naszego smartfona nie zna ceny prawda? Ponadto oferowany przez myPhone smartcover to nie tani chiński wyrób…

myphone infinity 3g smartcover

myphone infinity 3g smartcover

Tworzywo sztuczne i plastikowa szyna

Smartcover został wyprodukowany z tworzywa sztucznego ochraniającego tył oraz przód smartfona, ale także z plastikowej szyny, w którą montujemy telefon. Samo umieszczenie myPhone w etui nie jest skomplikowaną czynnością, ale trzeba zachować względy bezpieczeństwa. Mam tuta na myśli sposób montażu telefonu. Trzeba pamiętać, aby najpierw włożyć stronę z klawiszami, a następnie dopchnąć palcem. Smartfon automatycznie i bez komplikacji „ląduje” w wyznaczonym miejscu. Nie ma mowy, aby myPhone INFINITY sam wypadł z etui, po prostu nie ma takiej możliwości. Dlatego sam demontaż nie należy do najprostszych. Należy podważyć lewą stronę i delikatnie wysunąć telefon. Przydatne tutaj mogą się okazać paznokcie płci pięknej.

myphone infinity 3g smartcover

Smartcover ma wszelkie niezbędne wycięcia

Oczywiście ważne jest w smartfonie, aby go założeniu jakiegokolwiek etui ochronnego, wszystkie przyciski, porty były dostępne. I tak jest w smartcoverze przygotowanym dla myPhone INFINITY (3G oraz LTE). Przygotowano wycięcia na klawisz zasilania, regulację głośności, porty microUSB, jack 3.5 mm, głośnik, aparat fotograficzny. Dzięki temu w każdej chwili wykonamy zdjęcie i odbierzemy połączenie. Smartcover w żaden sposób nie wpływa na jakość rozmów.

myphone infinity 3g smartcover

myphone infinity 3g smartcover

myphone infinity 3g smartcover

Zobacz także: Recenzja myPhone INFINITY 3G. Smartfon klasy premium polskiej marki!

Wycięcie na ekran to dodatkowa funkcjonalność

Jednym z najważniejszych atutów, oprócz bezpieczeństwa, to specjalne wycięcie na wyświetlacz. Po zamontowaniu myPhone INFINITY w smartcoverze, telefon automatycznie wykrywa etui i po złożeniu covera w książkę, naszym oczom ujawnia się mały ekran.

myphone infinity 3g smartcover

myphone infinity 3g smartcover

myphone infinity 3g smartcover

Pełni on rolę informacją, ponieważ możemy na nim dostrzec powiadomienia, połączenia, a także aktualną godzinę i datę. Ale to nie koniec. Przez to „okienko” można , m.in. przełączać muzykę, odbierać i odrzucać połączenia. Bardzo przydatna funkcja, ponieważ nie trzeba rozkładać etui, aby porozmawiać, czy zmienić utwór.

Smartcover to również podstawka

Gdy tak patrzycie na zdjęcia etui, to możecie się zastanawiać po co z tyłu jest delikatne wcięcie na całej długości. Otóż dzięki temu istnieje możliwość postawienia smartfona w wygodnej pozycji do oglądania filmów. Nie musimy stosować dodatkowych sztuczek, a wystarczy tylko obrócić gadżet. Dokładnie tak jak na zdjęciu.

myphone infinity 3g smartcover podstawka

myphone infinity 3g smartcover

myphone infinity 3g smartcover

Podsumowanie, czyli czy warto zapłacić 44,90 zł za smartcover dla myPhone INFINITY?


Pewnie sporo osób zadaje sobie pytanie, czy jest sens płacić ponad 50 zł (44,90 zł + 10 zł za przesyłkę) za etui ochronne dla myPhone INFINITY. Oczywiście sam smartfon nie kosztuje 300 zł, więc w sumie warto zainwestować 55 zł za smartcover. Może nie jest to mała kwota za smartcover, ale moim zdaniem warto te pieniążki wydać, bo w zamian otrzymacie funkcjonalne akcesorium do ochrony telefonu.

Smartcover dla myPhone INFINITY (3G oraz LTE). Galeria zdjęć:

[imagebrowser id=34]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *