Polecane smartfony w 2016 roku

Mimo, że mamy dopiero połowę 2016 roku to na rynku pojawiło się już kilka smartfonów, które z pewnością są warte uwagi. Mimo, że zaprezentowane produkty są jedynie ulepszonymi wersjami swoich poprzedników, a nie rewolucyjnymi urządzeniami to można wśród nich znaleźć wiele naprawdę ciekawych. Takich z których korzystanie będzie naprawdę opłacalne i korzystne. Przyjrzyjmy się więc kwestii, jakie telefony obecnie warto wybrać.

Na jakie urządzenia warto zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na LG G5 oraz LG V10. Te tegoroczne premiery wywołały spore zamieszanie, ponieważ firma przedstawiła dwa naprawdę potężne urządzenia. Obydwa z pewnością znajdą się w czołówkach smartfonów na ten rok. Ich wydajność oraz innowacyjne rozwiązania świadczą o tym, że LG faktycznie bardzo mocno pracuje nad swoimi urządzeniami i nie boi się nowych wyzwań.

HTC 10 to kolejny smartfon na który warto zwrócić uwagę. Na chwilę obecną jest to jeden z najwydajniejszych telefonów na rynku. Nowe urządzenie dla firmy HTC ma być kołem ratunkowym, ponieważ przeżywa ona obecnie spadek sprzedaży swoich smarfonów. Nie przeszkodziło to jednak w wydaniu bardzo dobrego telefonu.

Swój nowy produkt zaprezentowało również Sony. Xperia X to następca modelu Z5. Sony postawiło przede wszystkim na poprawienie poprzednika i zamontowanie nowszych podzespołów. Zgodnie więc ze swoją polityką firma zdecydowała się na udoskonalanie oferowanych przez siebie produktów.

Dla fanów systemu Microsoft powstało urządzenie Lumia 950. Telefon dostępny jest w wersji klasycznej oraz XL.

Oprócz tego zaprezentowanych zostało kilka bardziej budżetowych urządzeń dla mniej wymagających klientów.

Gdzie znaleźć polecane smartfony?

Wszystkie wyżej wymienione urządzenia dostępne są w ofercie operatora Play. Dla wielu osób plusem będzie również fakt, że smartfony te dostępne są już za złotówkę w ofercie na abonament. Nie musisz posiadać więc kompletnie żadnych oszczędności, aby wejść w posiadanie właśnie tych urządzeń. Już teraz odwiedź stronę: http://www.play.pl i dokładnie zapoznaj się z ofertą operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *